Úvod do masáže a masáž hlavy

Dagmar Čapková
06.02.2024 05:39

Vstoupit do kurzu

V lekci „Úvod do masáže a masáž hlavy“ se dozvíte, jak správně připravit prostředí pro masáž a jak začít masírovat. Lekce je součástí kurzu „Masáž na židli přes oblečení“ vedeného odbornicí v masážích a terapiích, Dagmar Čapkovou.

Kurz vám přinese naučení se vybraných masážních technik, které můžete využít doma nebo v zaměstnání k uvolnění bolesti, napětí a stresu. V kurzu se naučíte poskytnout masáž na židli přes oblečení, uvolnit namožené svaly na krku, šíji, zádech, hýždích a rukách, zregenerovat unavené oči pomocí oční mini jógy, a ulevit od stresu a napětí pomocí antistresové masáže. Naučíte se také namasírovat namožená záda pomocí silikonové baňky a srovnat zakulacená záda prostřednictvím jednoduchého triku.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří mají potíže se zády a nemají dostatek času nebo možností na pravidelné masáže. Masáže na židli přes oblečení umožňují provádět masáže při zachování oblečení a přitom jsou účinné při uvolňování napětí a bolesti. Kurz je vhodný také pro rodiče, kteří se mohou naučit masírovat své děti a přitom trávit příjemný společný čas. Děti i dospělí budou mít prospěch z masáže, která pomáhá uvolnit namožené svaly, zlepšit koncentraci a soustředění.

Pod vedením Dagmar Čapkové získáte dovednosti potřebné k poskytování účinné a příjemné masáže na židli přes oblečení.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu