Reklama

Usazení druhého typu zámečku na šabloně

Iva Držmíšková
06.02.2024 01:12
Usazení druhého typu zámečku na šabloně
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Usazení druhého typu zámečku na šabloně” je součástí kurzu “Šití kožených kabelek” vedeného lektorkou Ivou Držmíškovou. Ve této lekci se naučíte vyřezávat klopy na šabloně a vyzkoušíte si usazování druhého typu zámečku.

Kurz “Šití kožených kabelek” vás naučí pracovat s pravou kůží. Pod vedením lektorky si vyzkoušíte krájení, lepení a sešívání kůže na praktickém stojánku na mobil a pouzdru na karty. Během kurzu se také dozvíte, jak a čím leštit hrany kůže, aby vypadaly profesionálně.

Další část kurzu se zaměřuje na výrobu originálních kabelek. Bez nutnosti investovat do drahých sedlářských strojů a nářadí si sami vyrobíte kabelku, která vám udělá radost a vzbudí obdiv okolí. Ke každé lekci jsou k dispozici šablony výrobků a seznam pomůcek s tipy, kde je lze zakoupit.

V rámci kurzu se dozvíte například, jaké pomůcky a kůži budete potřebovat, jak krájet, lepit a sešívat kůži, jak vyrobit praktický stojánek na mobil a pouzdro na karty, jak leštit hrany kůže nebo jak vyrobit různé varianty kabelek za pomocí jedné šablony. Lektorka Iva Držmíšková vám při tom povede krok za krokem a podělí se s vámi o své tipy a triky.

Tak se neváhejte přihlásit do kurzu “Šití kožených kabelek” a naučte se vytvořit si jedinečnou kabelku nejen pro sebe, ale i pro své blízké a známé.

Vstoupit do kurzu

Reklama