Úprava obrázků pomocí online nástrojů

Pavel Fara
05.02.2024 23:40
Úprava obrázků pomocí online nástrojů
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Tato lekce se zaměřuje na úpravu obrázků pomocí online nástrojů a je součástí online videokurzu s názvem “Umělá inteligence (AI) a její praktické využití”. V této lekci se naučíte pracovat se dvěma zdarma dostupnými nástroji pro úpravu fotografií.

Kurz “Umělá inteligence (AI) a její praktické využití” je určený jak pro začátečníky, tak pro pokročilé profesionály, kteří se chtějí naučit prakticky využívat umělou inteligenci. Jeho inovativní formou výuky je kolektivní vzdělávání a sdílení zkušeností mezi účastníky.

Lekce a videa v kurzu budou vést Pavel Fara a další čtyři odborníci s různými zkušenostmi v oblasti umělé inteligence. Během kurzu se naučíte prakticky využívat umělou inteligenci v různých oblastech, včetně tvorby textů pomocí ChatGPT, generování obrázků pomocí AI, tvorby prompů pro ChatGPT a mnoho dalšího. Kurz také zahrnuje seznam užitečných nástrojů, které autoři sami v praxi využívají.

Při nákupu kurzu získáte přístup k sérii výukových videí, která budou pravidelně aktualizována. Kromě toho získáte také přístup do komunitního chatu, kde můžete diskutovat s ostatními účastníky a lektory kurzu. Jako bonus k nákupu kurzu získáte tříměsíční členství v komunitě zdarma. Po uplynutí tří měsíců máte možnost se rozhodnout, zda chcete pokračovat v členství za měsíční poplatek.

Kurz “Umělá inteligence (AI) a její praktické využití” je určen pro všechny, kteří chtějí efektivně a prakticky zlepšit své dovednosti v oblasti umělé inteligence a připojit se k aktivní a podporující komunitě.

Vstoupit do kurzu

Reklama