Úlevové polohy
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem “Úlevové polohy” se dozvíte, jak miminku pomoci při bolestech bříška. Lektorka Kateřina Blažková, fyzioterapeutka a také maminka, vám poskytne spoustu užitečných informací a tipů pro masáž miminka. Dotýkání a kontakt jsou pro vývoj dítěte velmi důležité, a proto je masáž skvělou možností, jak podpořit správný psychomotorický vývoj miminka.

Tento kurz s názvem “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” není jen o masážích. Naučíte se také správný handling s miminky, cvičení pro podporu psychomotorického vývoje a získáte tipy na konkrétní odchylky ve vývoji dítěte. Kurz je určen nejen maminkám, ale i ostatním lidem, kteří se starají o dítě.

Ke kurzu je také přiložen přehledný e-book, který si můžete stáhnout.

V rámci kurzu se naučíte, proč je masáž miminka důležitá, jak ji správně provádět a jak se na ni připravit. Kurz vám také ukáže, kdy vynechat masáž a jak masáž miminka může pomoci při bolestech bříška. Naučíte se také masírovat jednotlivé části těla miminka a jak s ním správně cvičit.

Prostřednictvím videí a návodů v kurzu získáte spoustu informací a tipů, které vám pomohou v péči o miminko a podpoří jeho vývoj. Kurz je zaměřený na harmonický vývoj dítěte a poskytne vám odpovědi na všechny vaše otázky.

Připojte se k tomuto videokurzu “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” a najděte si svou vlastní cestu rodičovstvím. Neboť vy jste těmi největšími odborníky na vaše miminko.

Vstoupit do kurzu

Reklama