Typy reflexní terapie, její výhody a nevýhody

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Typy reflexní terapie, její výhody a nevýhody“ je zaměřena na poskytnutí informací o různých typech reflexní terapie a současně představuje výhody a nevýhody této metody léčby. Pokud váháte, zda je reflexní terapie pro vás vhodná, v této lekci se dozvíte všechny potřebné informace, abyste se mohli rozhodnout.

Lekce je součástí kurzu „Reflexní terapie nohy“, který vám představí lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková. Tento kurz vás provede základy reflexologie a naučí vás, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla pomocí instruktivních videí. Navíc lektorka vám poví, kdy je reflexní terapie vhodná.

Reflexní terapie patří k technikám alternativní medicíny a nevyžaduje žádné speciální vybavení. Stačí pouze vaše ruce, kterými působíte na reflexní plošky na noze. Tato terapie může pomoci při řadě potíží a problémů a přispět ke zlepšení vašeho zdraví.

V rámci kurzu se dozvíte o historii této techniky, kontraindikacích reflexní terapie, základních principech této metody, v anatomii nohy a o orientačních bodech na noze. Kurz vás také seznámí s různými typy reflexní terapie a způsoby, jak ovlivnit reflexní plošky.

Reflexní terapie je prověřená metoda, která využívá moderní poznatky o anatomii nohy a umožňuje vám naučit se základy této techniky prostřednictvím videí. Kurz reflexní terapie nohy vám poskytne příležitost naučit se tuto efektivní techniku a zlepšit tak svoje zdraví.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu