Tři „šuplíčky“ pro vaši inspiraci

Edita Berková
05.02.2024 23:16

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Tři „šuplíčky“ pro vaši inspiraci“ se naučíte, jak čerpat inspiraci pro tvorbu obsahu videí. Často se totiž stává, že člověk neví, co dál sdílet. Ale ve skutečnosti existuje mnoho možností, jak tuto situaci překonat.

Lekce je součástí online video kurzu s názvem „Pohoda před kamerou“, který vás naučí, jak se cítit přirozeně a pohodlně před kamerou. Lektorem kurzu je Edita Berková, odbornice na natáčení a tvorbu autentických videí.

Kurz „Pohoda před kamerou“ je určen pro všechny, kdo se chtějí naučit být před kamerou autentičtí a dobře se cítit. Natáčení videí je dnes jedním z nejdůležitějších nástrojů pro marketing a zviditelnění. Bohužel se mnoho lidí bojí natáčet videa. Ale Edita vám ukáže, že se nemusíte bát a že to není těžké. Natáčení videí je dokonce zábavné a autentické a může vám pomoci zviditelnit se, budovat si pověst a zvýšit sebevědomí.

Jedním z hlavních témat kurzu je právě tvorba obsahu videí. V lekci „Tři „šuplíčky“ pro vaši inspiraci“ se dozvíte, jak těchto tří „šuplíčků“ využít k naplnění vaší videopřenosku. Tato technika vám umožní neustále mít připravený nový obsah a nikdy se neocitnout v situaci, kdy nevíte, o čem mluvit.

Těšte se na inspiraci a pokročte v kurzu „Pohoda před kamerou“ s Editou Berkovou.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu