TŘETÍ STROM – středová mandala

Lucia Čapková
06.02.2024 00:05

Vstoupit do kurzu

Ve třetí lekci kurzu „Tečkovaný strom života“ se budete zabývat středovou mandalou. Lucia Čapková vám ukáže, jak začít s tečkováním středové mandaly.

Kurz „Tečkovaný strom života“ je perfektní pro začátečníky i pokročilé. Lucia vás provede celou technikou od začátku do konce a naučí vás nejen principy tvorby tečkovaných stromů, ale také obecné principy tvorby tečkovaných obrazů. Každý z pěti projektů kurzu zahrnuje také tečkovanou mandalu.

V lekci se dozvíte, jak si připravit štětce pro tečkování, jak najít střed kulatého plátna, jaké pomůcky k tvorbě stromů potřebujete, jak správně připravit barvy a jak tečkovat pro skvělý výsledek. Technika malování tečkováním je velmi populární, jednoduchá a efektní. Obrazy vytvořené touto technikou se stanou nejen ozdobou vašeho domova, ale také skvělými dárky.

Kurz „Tečkovaný strom života“ obsahuje videolekce, ve kterých Lucia Čapková krok za krokem ukazuje, jak vytvořit každý projekt. Můžete se tak učit v pohodlí vašeho domova a ve svém tempu. Takže pokud hledáte novou kreativní výzvu a chcete se naučit novou techniku malování, neváhejte a vyzkoušejte kurz „Tečkovaný strom života“ s Lucií Čapkovou. Uvolněte se a zkuste něco nového.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu