TŘETÍ STROM – překreslení a podbarvení

Lucia Čapková
06.02.2024 00:05

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „TŘETÍ STROM – překreslení a podbarvení“ se naučíte překreslit předlohu na plátno a podbarvit jednotlivé části obrazu. Lekce je součástí kurzu „Tečkovaný strom života“, který vás provede technikou tvorby tečkovaných obrazů od začátku až do konce. Kurz vede Lucia Čapková, která je známá svými kreativními a pohodovými tvořivými technikami.

Kurz „Tečkovaný strom života“ je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Obsahuje 5 projektů, ve kterých si společně s Lucií vytečkujete pět obrazů od začátku do konce. Během kurzu se nejen naučíte principy tvorby tečkovaných stromů, ale také získáte obecné znalosti o tvorbě tečkovaných obrazů a budete schopni namalovat libovolný tečkovaný obraz podle svých představ. Každý projekt zároveň obsahuje i tvorbu tečkované mandaly.

V jednotlivých projektech se postupně naučíte, jak si připravit štětce pro tečkování, jak najít střed kulatého plátna, jaké pomůcky k tvorbě stromů potřebujete, jak připravit barvy a jak správně tečkovat, aby výsledek vypadal úžasně. Technika malování tečkovaním je velmi populární a snadná, takže ji zvládne i úplný začátečník. Výsledné obrazy jsou velmi efektní a můžete je využít jako vlastnoručně vytvořené dárky pro své blízké.

Video lekce je součástí kurzu a výhodou je, že si můžete učit ve svém vlastním tempu a z pohodlí domova. Nebojte se, že byste nestíhali, protože lekce vám dá dostatek času na dokončení každého projektu. Kurz „Tečkovaný strom života“ je skvělou kreativní výzvou a příležitostí naučit se novou techniku malování. Určitě jej vyzkoušejte a vytvořte si krásné obrazy, které budou ozdobou vašeho domova.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu