TŘETÍ STROM – dokončení středové mandaly

Lucia Čapková
06.02.2024 00:05

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „TŘETÍ STROM – dokončení středové mandaly“ vás lektorka Lucia Čapková provede procesem dokončení středové mandaly. Pokud už jste v minulosti absolvovali kurz „Tečkovaná mandala“, můžete se těšit na další kreativní výzvu. Pokud jste ale tento kurz ještě neabsolvovali, není to problém, protože kurz „Tečkovaný strom života“ je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Kurz „Tečkovaný strom života“ je průvodcem Lucií Čapkovou a zahrnuje 5 projektů. Ve spolupráci s Lucií si užijete relaxaci a vytvoříte si pět obrazů od začátku do konce. Během kurzu se naučíte nejen tvorbu tečkovaných stromů, ale i obecné principy tvorby tečkovaných obrazů. Tímto způsobem budete schopni malovat libovolné tečkované obrazy podle svých představ. Každý obrázek bude zároveň obsahovat tečkovanou mandalu.

Kurz je rozdělen na 5 projektů, přičemž začínáte s nejmenším plátnem o rozměru 30 x 20 cm a postupujete až k největšímu o velikosti 70 x 70 cm. Nejprve si předkreslíte strom a poté společně s lektorkou budete malovat, překreslovat a podbarvovat. Nemusíte se obávat, že byste nestíhali, protože lekce vám poskytuje dostatek času na dokončení každého projektu.

Během kurzu se dozvíte, jak si připravit štětce pro tečkovaní, jak najít střed kulatého plátna, jaké pomůcky k tvorbě stromů jsou potřeba, jak si připravit barvy a jak správně tečkovat, aby byl výsledek úžasný. Technika malování tečkovaním je populární díky své jednoduchosti, kterou zvládne i úplný začátečník.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří hledají novou kreativní výzvu a chtějí se naučit novou techniku malování. Vytvořte si krásné obrazy a uvolněte se při relaxačním tvoření.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu