Toto kompoziční pravidlo navždy změní tvůj způsob focení.

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:24

Vstoupit do kurzu

Tato fascinující lekce se zaměřuje na důležité kompoziční pravidlo, které okamžitě zlepší kvalitu vašich fotografií. Úspěšné fotografování nezávisí na kvalitě fotoaparátu nebo na váš talent, ale spíše na tom, jak dobře ovládáte techniku a kompozici. V této lekci se dozvíte, jak můžete pomocí jednoduchého návodu a cvičení dosáhnout energických a emocionálně silných fotografií.

Lektor fotografických kurzů Josef Cvrček vám ve videu představí konkrétní příklady a techniky, které vám pomohou ovládnout kompozici a vytvářet poutavé snímky. Ukáže vám, jak můžete využít různé prvky – linie, tvary, barvy a kontrasty – k vytvoření zajímavých kompozic. Naučíte se také správně umístit hlavní objekt do fotografie a využít prostoru a perspektivy pro ještě silnější efekt.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“, který vám představí všechny základy mobilní fotografie. Kurz vám ukáže, jak využít potenciál vašeho telefonu a vytvářet ohromující snímky. Naučíte se pracovat s kompozicí, světlem a stíny, technickými aspekty fotografie, různými aplikacemi a nástroji pro úpravu fotografií a mnoho dalšího.

Přesvědčte se sami a podívejte se na ukázku z tohoto kurzu. Naučte se jednoduché triky a uplatněte je ve svých vlastních fotografiích. Začněte dělat fotky plné energie a emocí.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu