Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Tipy na závěr“ je jednou z posledních lekcí v kurzu „Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte“. V této lekci lektorka Kateřina Blažková přidá několik tipů ze svých zkušeností a praxe.

Kurz „Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte“ vás provede mnoha informacemi a tipy pro každodenní láskyplný rituál s vaším děťátkem – masáží miminka. Lektorka, fyzioterapeutka a máma Kateřina Blažková vám pomůže na miminko se napojit, naladit nebo toto již vzniklé křehké pouto prohloubit. Masáže miminka jsou skvělou možností, jak podpořit správný vývoj vašeho dítěte.

Kurz zahrnuje nejen masáže, ale také handling a cvičení s miminky, podporu psychomotorického vývoje, tipy pro konkrétní odchylky ve vývoji a také rady, jak jim předcházet. Při masáži miminka v pohodlí domova zažijete nezapomenutelné chvíle, které vás podpoří v nové roli rodiče. Vaše intuice je velmi silná a vždy dobře napoví, jak o miminko pečovat.

Kurz „Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte“ Kateřiny Blažkové vám poskytne mnoho informací o masážích miminka a vhodném cvičení pro jeho harmonický vývoj. Získáte spoustu tipů a návodů, jak přistupovat ke konkrétním situacím ve vašem společném životě. Kurz vám také odpoví na otázky k vývoji miminka, vhodnému nošení, zvedání, pokládání a úlevovým polohám.

Při masážích miminka se naučíte nové dovednosti, které můžete v budoucnu využít i u starších dětí. Kurz vám pomůže najít si vlastní cestu rodičovstvím, protože největšími odborníky na vaše miminko jste vy.

Takže pokud máte zájem se dozvědět více o masáži miminka a jak podpořit jeho správný psychomotorický vývoj, neváhejte se přihlásit do kurzu „Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte“ od Kateřiny Blažkové. Budete mít k dispozici soustavu videí, ve kterých se dozvíte vše, co potřebujete vědět pro masáž miminka a správný vývoj vašeho dítěte.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu