Vstoupit do kurzu

V této video lekci se dozvíte, co znamená výraz „Ticker“ a jak ho správně používat. Tato lekce je součástí kurzu „Investiční angličtina“ vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou.

Kurz „Investiční angličtina“ slouží jako anglicko-český videoslovník často používaných výrazů z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn. Pokud plánujete investovat své peníze, je důležité se seznámit s anglickými termíny, které se v této oblasti často používají.

V rámci kurzu se naučíte nejenom co jednotlivé anglické pojmy znamenají, ale také jak je správně používat v kontextu investic. Lektor vám vysvětlí jak funguje kryptoměnová peněženka a jak si můžete vyzkoušet obchodování nanečisto.

Kurz je rozdělen do lekcí a každá lekce má dvě části. V první části vám lektor vysvětlí význam konkrétních pojmů a ve druhé části ukáže jejich použití na anglických větách vybraných speciálně pro tento kurz.

Kromě toho, v poslední lekci kurzu vám lektor názorně ukáže jak nakoupit akcie ve virtuálním portfoliu, které si sami můžete vyzkoušet.

Tato video lekce je vhodná pro začínající investory, kteří se chtějí seznámit s anglickými pojmy z oblasti investic.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu