Technologie malby

Hana Danková
06.02.2024 00:40

Vstoupit do kurzu

Technologie malby je důležitá součástí kurzu „Malování špachtlí – Krajina“ s lektorkou Hanou Dankovou. Ve videu se dozvíte několik klíčových informací o práci se špachtlí a budete moci okamžitě začít malovat.

Kurz „Malování špachtlí – Krajina“ se zaměřuje na malbu krajiny pomocí špachtle podle fotografie. Můžete použít akrylové nebo olejové barvy, ale pokud se rozhodnete pracovat s akrylovými barvami, budete potřebovat také modelovací pastu. Lektorka vám detailně popíše ve videu Pomůcky.

Technika malby špachtlí se značně liší od malby štětcem, proto se budete od základů učit novou techniku. Naučíte se, jak správně držet špachtli, jak míchat barvy a jak je nanášet na plátno. Získáte informace o různých typech tahů, které vám pomohou dosáhnout požadovaného výsledku.

Během kurzu se naučíte malovat jednotlivé prvky krajiny, jako jsou stromy, obloha, mraky, cesty, louky a voda. Navíc si budete moci v průběhu kurzu namalovat tři krásné obrázky, abyste procvičili všechny aspekty krajinomalby špachtlí.

Cílem kurzu je, aby jste se po jeho absolvování byli schopni samostatně malovat originální obrazy krajiny špachtlí. Obrázky vytvořené touto technikou nejsou příliš detailní, ale mají své specifické kouzlo.

Připojte se k tomuto fascinujícímu kurzu a získejte nové dovednosti v oblasti malby krajiny špachtlí.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu