Technical Analysis

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:31
Technical Analysis
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Technical Analysis” je součástí kurzu “Investiční angličtina” vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou. Tato lekce vám poskytne detailní informace o výrazu “Technical Analysis” a naučí vás, jak ho správně používat.

Kurz “Investiční angličtina” je určen všem, kteří se zajímají o investice a potřebují se seznámit s anglickými výrazy, které jsou běžně používány v oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn.

Během kurzu se naučíte, co jednotlivé anglické pojmy znamenají a jak je správně používat. Získáte také praktické znalosti o tom, jak funguje kryptoměnová peněženka a jak si vyzkoušet obchodování na virtuální úrovni.

Kurz je rozdělen do lekcí, přičemž každá lekce má dvě části. V první části lektor Jaroslav Konvička vysvětlí význam konkrétního termínu. Ve druhé části vám ukáže, jak daný pojem použít v praxi na anglických větách, které jsou pro vás pečlivě vybrány. Tím získáte lepší představu o tom, jak daný pojem funguje a jak ho využít ve svých investicích.

Dozvíte se například, jak funguje stock split, buyback a jak správně používat kryptoměnovou peněženku. A v poslední lekci lektor názorně ukáže, jak nakoupit akcie ve virtuálním portfoliu, které si také můžete vyzkoušet.

Získejte užitečné znalosti pro své investice a rozšiřte svou slovní zásobu o anglické výrazy z oblasti investic s kurzem “Investiční angličtina” a lekcí “Technical Analysis”. Máte tak jedinečnou příležitost zdokonalit své znalosti a postoupit na další úroveň.

Vstoupit do kurzu

Reklama