Taxi slovíčka a fráze

Jaroslav Konvička
06.02.2024 01:29
Taxi slovíčka a fráze
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Taxi slovíčka a fráze” je nedílnou součástí kurzu “Cestovní angličtina” vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou. Tato lekce vám pomůže získat důvěru v komunikaci při objednávání taxíku a sdělení řidiči cíle vaší cesty, ceny i spropitného.

“Taxi slovíčka a fráze” je zaměřena na praktická slovíčka, otázky a fráze, které vám budou skutečně při cestování užitečné. Na lekci se dozvíte, jak se zeptat na cestu, jak přivolat taxi a jak komunikovat s řidičem. Třebaže je tato lekce součástí kurzu “Cestovní angličtina”, lze ji využít i samostatně, pokud potřebujete zvládnout pouze téma spojené s taxíky.

Kurz “Cestovní angličtina” je ideální pro začátečníky až středně pokročilé. Lektorem kurzu je Jaroslav Konvička, který se specializuje na výuku angličtiny pro cestování. V rámci kurzu se naučíte nejen jak se zeptat na cestu nebo si objednat taxi, ale také jak si vyřídit rezervaci v hotelu, jak se domluvit na nádraží, v autobusu, na nádraží nebo na letišti, jak si objednat jídlo v restauraci a jak si poradit v nouzových situacích jako je nemoc, krádež nebo zranění.

Kurz “Cestovní angličtina” vás připraví na běžné situace, se kterými se můžete setkat při cestování. Lektor myslel i na úplné začátečníky a zahrnul do kurzu lekce zaměřené na čísla a určování času. Díky tomu budete schopni správně komunikovat v jakékoli situaci, která vás na cestě může potkat.

Nemusíte se obávat, že se v cizině ztratíte. Kurz “Cestovní angličtina” vám poskytne potřebné jazykové dovednosti a sebevědomí, abyste se dokázali dorozumět a v klidu si užili svou cestu.

Vstoupit do kurzu

Reklama