Talent netřeba. Na čem tedy závisí pěkné (nejen mobilní) fotky?

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:31

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Talent netřeba. Na čem tedy závisí pěkné (nejen mobilní) fotky?“ se budeme věnovat problému, který potkává mnoho fotografů – pocitu nedostatku talentu. Tento pocit je často překážkou při tvorbě krásných fotografií a brzdí nás využít náš vnitřní potenciál. V této lekci se naučíme, jak se zbavit této brzdy a osvobodit naši tvůrčí sílu.

Lekce je součástí kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“, který vám pomůže plně využít potenciál vašeho mobilního telefonu při fotografování. Kurz je veden zkušeným fotografem a lektorem Josefem Cvrčkem. V rámci kurzu se naučíte pracovat s kompozicí, využívat přirozené světlo a stíny, pochopíte technické aspekty mobilní fotografie a seznámíte se s různými aplikacemi a nástroji pro fotografování a úpravu fotografií. Kurz vám také poskytne rady a tipy pro práci s barvami, kontrasty a světlem, řešení běžných problémů při focení a fotografování ve specifických situacích. Kromě toho se dozvíte, jak správně ukládat a organizovat fotky a seznámíte se s etickými zásadami při focení mobilem. Kurz vám také pomůže nalézt inspiraci pro tvorbu vašich vlastních fotografií.

V kurzu se zaměříme na různé žánry fotografie a využití různých nastavení pro dosažení požadovaného výsledku. Společně s Josefem Cvrčkem objevíme možnosti kompozice, osvětlení a úpravy fotografií přímo v mobilním zařízení. Během kurzu získáte dovednosti, které vám umožní vytvářet kvalitní a zajímavé fotografie pomocí vašeho mobilního telefonu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu