Tajné vychytávky – verze pro iPhone

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:27

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Tajné vychytávky – verze pro iPhone“ se budeme věnovat pokročilým trikům a vylepšením pro fotografování pomocí mobilních telefonů značky iPhone. Lekce je součástí kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ vedeného zkušeným fotografem a lektorem Josefem Cvrčkem.

Během této lekce se dozvíte o tajných fintách, které zjistíte jen při vlastním experimentování s fotografiemi na vašem iPhonu. Nejedná se o tradiční návody, ale spíše o odměnu pro zkušené mobilní fotografy. Budete překvapeni, jaké možnosti a funkce vám váš mobilní telefon poskytuje.

Celý kurz „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ vám pomůže objevit potenciál vašeho mobilního telefonu při fotografování. Bez ohledu na to, zda vlastníte iPhone nebo Android, získáte mnoho užitečných informací a tipů od Josefa Cvrčka, který vám ukáže, jak vytvořit ohromující snímky pomocí vašeho mobilu.

Kurz bude obsahovat následující témata:

– Práce s kompozicí
– Využití přirozeného světla a práce se stíny
– Technické aspekty mobilní fotografie
– Aplikace a nástroje pro fotografování
– Zpracování a úprava fotografií
– Práce s barvami, kontrasty a světlem při úpravách
– Řešení běžných problémů při focení
– Specifické fotografické žánry (portrétní fotografie, makrofotografie, noční focení)
– Ukládání a organizace fotografií
– Etické zásady při focení mobilem
– Hledání inspirace pro vlastní fotografie

Kurz je zaměřen na objevování různých nastavení vašeho mobilního telefonu, která ovlivňují konečný výsledek vašich snímků. Naučíte se práci s kompozicí, osvětlením a možnostmi editace přímo ve vašem telefonu. Získáte tak dovednosti, které vám umožní dosáhnout profesionálních výsledků při fotografování pouhým stiskem tlačítka na displeji vašeho mobilu.

Kromě toho lektor představí své oblíbené aplikace a nástroje, které mu pomáhají dosáhnout dokonalosti ve svých mobilních snímcích. Díky jeho radám a tipům budete schopni vyhnout se běžným chybám, které mohou snímek zkazit. Navíc se dozvíte, jak správně nastavit aplikaci ve vašem mobilu, aby vaše fotky byly ještě lepší.

Povídat si o kurzu je jedna věc, ale více než tisíc slov napoví obrázky. Na stránkách kurzu naleznete ukázky fotografií, které byly vyfoceny iPhonem lektorem Josefem Cvrčkem. Tímto způsobem získáte lepší představu o tom, jaké výsledky můžete dosáhnout při fotografování s vaším mobilním telefonem.

Mobilní telefony jsou dnes technicky na takové úrovni, že s nimi lze pořizovat fotografie srovnatelné s profesionálními fotoaparáty. Kurz „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ vás provede tajemstvími mobilní fotografie a ukáže vám, jak můžete udělat posun a dosáhnout fantastických výsledků s vaším mobilním telefonem. Chcete-li si vyzkoušet prvních sedm lekcí tohoto kurzu zdarma, neváhejte a přihlaste se.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu