Tajné vychytávky – verze pro Android

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:28

Vstoupit do kurzu

V lekci „Tajné vychytávky – verze pro Android“ se dozvíte o různých trikách a tipy, které vám pomohou vylepšit vaše fotografie pořízené pomocí vašeho mobilního telefonu s operačním systémem Android. Tyto finty se neobjevují v žádných návodech a jsou pouze odměnou pro velmi zkušené mobilní fotografy. Během lekce budete překvapeni, jaké možnosti fotografického zpracování a úprav je skryto v mobilních telefonech. Díky těmto tajným vychytávkám dosáhnete ohromujících výsledků a vaše fotografie na Instagramu budou zářit mezi ostatními.

Lekce „Tajné vychytávky – verze pro Android“ je součástí kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“, který vás provede tajemstvími mobilní fotografie a ukáže vám, jak plně využít potenciál vašeho telefonu, ať už je to iPhone nebo Android. Lektorem kurzu je zkušený fotograf a lektor fotografických kurzů Josef Cvrček.

V kurzu se dozvíte řadu užitečných informací, například jak pracovat s kompozicí, jak využít přirozené světlo a jak pracovat se stíny, jaké jsou technické aspekty mobilní fotografie, jaké aplikace a nástroje můžete pro fotografování využít, jak správně zpracovat a upravit fotografie, jak pracovat s barvami, kontrasty a světlem při úpravách, jak řešit běžné problémy při focení (například roztřesené fotky, focení v protisvětle), jak se věnovat specifickým druhům fotografií (například portréty, makro, noční fotografie), jak správně organizovat a ukládat své fotografie a mnoho dalšího.

Tento kurz vám poskytne veškeré znalosti a dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste si začali užívat focení mobilem na plno. Přijďte se přesvědčit sami a objevte, jaké poklady a možnosti máte ve svém mobilním telefonu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu