Tajemství tajemných siluet

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:32

Vstoupit do kurzu

Lekce „Tajemství tajemných siluet“ je součástí kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ vedeném lektorem Josefem Cvrčkem. Během této lekce se naučíte fotit originální snímky siluet, které budou zaujímat svou kreativitou. Naučíte se, jak nastavit svůj mobilní telefon tak, aby vaše siluety byly naprosto výstavní.

Kurz „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ je zaměřen na využití potenciálu mobilních telefonů při fotografování. Lektor Josef Cvrček, zkušený fotograf a lektor fotografických kurzů, vám ukáže, jak dosáhnout ohromujících snímků pouhým stiskem tlačítka na displeji mobilního telefonu. Kurz se zaměřuje na různé technické aspekty mobilní fotografie, pracovu s kompozicí, přirozeným světlem a editací fotografií v mobilním zařízení.

Ve videu lekce „Tajemství tajemných siluet“ se dozvíte, jak vytvářet originální snímky siluet, které budou výstavní a zaujímavé. Lektor vám představí různé techniky a triky, jak nastavit váš mobil tak, aby byl schopen zachytit siluetu v celé její kráse. Kurz je vhodný pro všechny majitele mobilních telefonů, ať už s operačním systémem iPhone nebo Android.

Pokud máte zájem o fotografování mobilem a chcete se naučit využít potenciál vašeho telefonu, přihlaste se na kurz „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ a získejte odborné znalosti a dovednosti od zkušeného lektora Josefa Cvrčka.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu