Tajemství černobílé fotografie

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:34

Vstoupit do kurzu

V této lekci se dozvíte tajemství dosažení famózních černobílých fotografií. Lektor kurzu, Josef Cvrček, prozradí alespoň jednu ze dvou podmínek, které musí být splněny, aby vaše černobílé fotografie byly opravdu úchvatné. Bez těchto podmínek budou vaše snímky jen nevýrazné a šedé.

Tato lekce je součástí online kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“, který vás provede tajemstvími mobilní fotografie a pomůže vám využít potenciál vašeho mobilu při fotografování. Kurz je určen pro vlastníky telefonů jak s operačním systémem Android, tak s iOS.

V rámci kurzu se dozvíte, jak pracovat s kompozicí, jak využít přirozené světlo a efektivně pracovat se stíny. Naučte se také technické aspekty mobilní fotografie a jak efektivně upravovat a zpracovávat fotografie přímo na telefonu pomocí různých aplikací a nástrojů. Kurz vám také poskytne návod, jak řešit běžné problémy při focení mobilem, například roztřesené fotky nebo fotografování v protisvětle.

Josef Cvrček, zkušený fotograf a lektor fotografických kurzů, vám také představí své oblíbené aplikace a nástroje, které používá při fotografování mobilem. Kurz vám ukáže, jak dosáhnout srovnatelné kvality snímků s profesionálními fotoaparáty jen pomocí vašeho mobilu.

Kurz „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ vás také seznámí s různými žánry fotografie, jako je focení krajiny, portrétní fotografie, makro nebo fotografování v noci. Naučíte se také správné uložení a organizaci fotografií a seznámíte se s etickými zásadami při focení mobilem.

Lekce „Tajemství černobílé fotografie“ je jednou z mnoha lekcí tohoto kurzu a pomůže vám ve zdokonalení vašich schopností v mobilní fotografii. Začněte fotit úchvatné černobílé fotky ještě dnes!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu