Svůdně ostré fotky. Pozor, ať se neříznete! – verze pro Android

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:29
Svůdně ostré fotky. Pozor, ať se neříznete! – verze pro Android
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Na kurzu “Jak fotit dokonalé fotky mobilem” se budeme věnovat i lekci s názvem “Svůdně ostré fotky. Pozor, ať se neříznete! – verze pro Android”. Tato lekce nám pomůže pochopit, proč naše fotografie nejsou vždy ostré a jak tento problém vyřešit. Naučíme se správně zaměřovat a ostřit na to, na co chceme. Dosáhneme tak dokonalých a ostrých fotografií i při fotografování rychlých pohybů. Navíc se naučíme, jak fotografovat za šera a za úplné tmy, aniž bychom ztratili ostrost a kvalitu snímku.

Lektorem kurzu “Jak fotit dokonalé fotky mobilem” je Josef Cvrček, zkušený fotograf a lektor fotografických kurzů. Tento kurz se zaměřuje na výuku mobilní fotografie a pomůže vám naplno využít potenciál vašeho telefonu při fotografování. Kurz vám ukáže, jak správně pracovat s kompozicí, přirozeným světlem a stíny. Poodhalí vám technické aspekty mobilní fotografie a naučí vás používat aplikace a nástroje pro fotografování a úpravy fotografií. Naučíte se také pracovat s barvami, kontrasty a světlem při úpravách fotografií. Kromě toho budeme řešit běžné problémy při focení, jakými jsou roztřesené fotky nebo focení v protisvětle.

Tento kurz je ideální pro každého, kdo chce dosáhnout profesionálních výsledků při fotografování mobilem. Naučíte se fotit v různých žánrech fotografie, jako je portrétní, krajinářská, makro a cestovatelská fotografie. Lektor vám představí své oblíbené aplikace a nástroje, které mu pomáhají vytvářet dokonalé mobilní snímky.

Pokud chcete využít potenciál svého mobilního telefonu při fotografování a získat dovednosti na profesionální úrovni, připojte se k tomuto online kurz!

Vstoupit do kurzu

Reklama