Vstoupit do kurzu

V této online video lekci se naučíte vytvořit svatební přáníčko v bílé barvě se zlatými akcenty, a to pomocí techniky Cardmakingu a s využitím Big shotu. Lekce je součástí kurzu Cardmaking – výroba přáníček pro každou příležitost, který vede lektorka Michaela Svatošová.

Kurz Cardmaking je zaměřený na ruční výrobu přáníček z papíru pro různé příležitosti. V rámci kurzu se naučíte různé techniky, jako je například paper piecing, horké embossování, techniky waterfall a výrobu 3D obrázků. Naučíte se také pracovat s netradičními materiály při zdobení přáníček.

Cardmaking je výroba přáníček z papíru, která zahrnuje všechny druhy blahopřání a gratulací pro různé situace. Kurz vám umožní rozvíjet svou kreativitu a bude vám poskytovat radost z dárků, kterými obdarujete své nejbližší.

Kurz vás provede kouzly různých technik Cardmakingu a naučí vás pracovat se zajímavými pomůckami, jako je Big shot. Používání různých dekoračních prvků, jako jsou stuhy, květiny, knoflíky a spousty dalších, rozšíří vaše možnosti při tvorbě přáníček. Naučíte se také pracovat s razítky a vyřezávanými šablonami na plotru.

Kromě toho se v kurzu naučíte například patinování okrajů, techniku waterfall pro narozeninová přáníčka, 3D skládání pro přáníčka k narozeninám dětí a mnoho dalšího.

Lektorkou kurzu je Michaela Svatošová, která vás provede světem Scrapbooku a Cardmakingu a naučí vás vytvářet ruční přáníčka. Její rady a tipy vám pomohou vytvořit unikátní dárky pro vaše blízké.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu