Studená batika – spirála

Monika Brýdová
06.02.2024 05:50

Vstoupit do kurzu

V této lekci se naučíte techniku studené batiky, kterou můžete použít na jakoukoli látku a v jakékoli kombinaci barev. Naučíte se vytvářet spirálové vzory a vytvoříte si tak originální batikovaný kousek oblečení. Lektorkou kurzu je Monika Brýdová, která je odbornicí na textilní techniky a ve svém kurzu vám předá své znalosti a zkušenosti.

Celý kurz „Textilní techniky“ je zaměřen na různé metody zdobení a upravování textilu. Monika vám v rámci kurzu ukáže, jak pracovat s různými barvami, jak vytvářet vzory pomocí razítek, jak kombinovat různé techniky batiky a barvení a mnoho dalšího. Kurz je ideální pro všechny, kteří se chtějí naučit nové způsoby, jak vytvářet originální a jedinečné kousky oblečení.

Díky tomuto kurzu se stanete schopnými zdobit textil různými způsoby, a to i s využitím netradičních technik. Budete mít možnost vytvořit si vlastní batikované triko s krásným spirálovým vzorem a získáte tak jedinečný a originální kousek do svého šatníku. Pokud se budete chtít pochlubit svými výtvory, lektorka Monika ráda odpoví na vaše otázky a poskytne vám další rady a tipy.

Přidejte se k nám na kurz „Textilní techniky“ a objevte možnosti, které vám tento obor nabízí. Buďte originální a vytvářejte originální kousky oblečení, které budou odrážet vaši osobnost.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu