Studená batika – rozbalení

Monika Brýdová
06.02.2024 05:51

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu Textilní techniky se budeme věnovat studené batice. Tato technika je velmi zajímavá a výsledky jsou úžasné. V této lekci se podíváme na výsledek samotného barvení a byli byste překvapeni, jakými efekty můžete studenou baticí dosáhnout.

Kurz Textilní techniky vás naučí spoustu praktických technik a triků pro práci s textilními materiály. Lektor Monika Brýdová vám ukáže, jak razítkovat na textil, jak pracovat s bleaching technikou a jak kombinovat různé barvení. Naučíte se také malovat systémem teček, mačkat a stříkat textil, aplikovat techniku akvarelu s razítky, vytvořit si vlastní omalovánky na trička a naučit se textilní sítotisk. Dalšími zajímavými technikami, které se v kurzu naučíte, jsou práce s voskovkami, linoryt a reaktivními barvami.

Na kurzu se seznámíte s různými typy barviv na textil a naučíte se je správně používat. Monika vám také ukáže, jak pracovat se šablonami a vytvoříte si vlastní. Kurz vám také poskytne jedinečnou příležitost naučit se pracovat s reaktivními barvami, kterou Monika vyučuje pouze na letních kurzech.

Tak neváhejte a připojte se k tomuto zajímavému kurzu, kde si vyrobíte originální kousky do svého šatníku. Monika bude ráda, když se s ní podělíte o své výtvory v komentářích a ráda vám bude poskytovat rady a pomoc.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu