Studená batika – pruhování a prolínání

Monika Brýdová
06.02.2024 05:50

Vstoupit do kurzu

V této lekci se v rámci kurzu „Textilní techniky“ seznámíme s dalšími možnostmi barvení textilu. Lekce je vedená lektorkou Monikou Brýdovou, která je odbornicí na textilní techniky a v kurzu předává své znalosti a triky.

V rámci této lekce se naučíte studenou batiku, konkrétně techniky pruhování a prolínání. Naučíte se, jak vytvářet různé efekty a vzory na textilu pomocí různých technik. Monika vám také ukáže, jak si vyrobit vlastní razítka a jak je používat při barvení.

Kromě technik pruhování a prolínání se v kurzu dozvíte i další zajímavé techniky a triky, například razítkování na textil, bleaching techniku a její kombinace s barvením, domalovávání obrázků systémem teček, mačkanou techniku, stříkání textilu, aplikaci techniky akvarelu s razítky, práci s triky jako omalovánka, textilní sítotisk, malování voskovkami nebo linorytovou metodou tisku na textil. Monika vám také představí nejrůznější barvy na textil a poradí, na co si dát při práci s nimi pozor.

Kurz „Textilní techniky“ je vhodný pro všechny, kteří mají rádi originální oblečení a chtějí se naučit různé techniky a triky práce s textilními materiály. Monika je velmi zkušená a nadšená lektorka, která se těší, až vám předá své znalosti a pomůže vám vytvořit originální kousky do vašeho šatníku.

Pokud se chcete naučit více o textilních technikách a získat inspiraci pro vlastní tvorbu, neváhejte se přihlásit do kurzu „Textilní techniky“ s Monikou Brýdovou.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu