Stříkané barvy

Monika Brýdová
06.02.2024 05:49

Vstoupit do kurzu

V lekci „Stříkané barvy“ se naučíte další zajímavou techniku práce s textilními barvami. Budete mít možnost vyzkoušet si stříkání barev na textil a vytvořit tak unikátní a originální vzory na oblečení nebo jiné textilní předměty.

Tato lekce je součástí kurzu „Textilní techniky“, který vede lektorka Monika Brýdová. Kurz se zaměřuje na různé techniky a triky práce s textilními materiály, zejména s tričkovinou.

V tomto kurzu se dozvíte například, jak razítkovat na textil pomocí různých typů razítek, jak pracovat s bleaching technikou a jak ji kombinovat s barvením. Naučíte se také domalovávat obrázky na textil systémem teček, jak vytvářet mačkané efekty a stříkat barvy na textil. Další techniky, které se naučíte, zahrnují aplikaci akvarelů s použitím razítek, vytvoření omalovánky na triko a její následné malování, textilní sítotisk, malování voskovkami a metodu linorytu pro tisk na textil. Zároveň se dozvíte také něco o práci s reaktivními barvami.

Lehkým a nenáročným způsobem se tak seznámíte s různými technikami na zpracování textilu a získáte nové nápady pro tvorbu vlastních unikátních kousků. Lektorka vám představí různé barvy na textil a poradí vám, na které si dát pozor a jak s nimi pracovat. Kromě toho vám ukáže, jak si vyrobit vlastní šablony a jaké principy je při tom dobré dodržovat.

Při absolvování této lekce se můžete těšit na velkou dávku inspirace a nových zkušeností. Vytvořte si svůj vlastní originální kousek oblečení a budete moci být hrdí na svou kreativní tvorbu. Pojďte si společně s lektorkou Monikou Brýdovou vyrobit originální kousky do svého šatníku. Nezapomeňte se pochlubit svými výtvory v komentářích a rádi vám budeme poskytovat radu a pomoc.

Tato video lekce je skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti v práci s textilními barvami a objevit nové možnosti tvorby na textilu. Připojte se k nám a zažijteto nádherné umělecké dobrodružství!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu