Reklama

Stop loss

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:31
Stop loss
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Stop loss” se budeme zabývat výrazem “Stop loss” a tím, jak ho správně používat. Jde o důležitý nástroj, kterým můžete minimalizovat své ztráty při investování. Lektor Jaroslav Konvička vysvětlí, co tento výraz znamená a jak ho správně používat.

Tato lekce je součástí kurzu “Investiční angličtina” vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou. Kurz slouží jako anglicko-český videoslovník nejčastěji používaných výrazů z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn. Pokud se chystáte investovat své peníze, je důležité se orientovat v anglických pojmech, které jsou v současné době často užívány.

V rámci kurzu se naučíte používat pojmy z oblasti investic a pochopíte jejich význam. Budete se zabývat například pojmy stock split, buyback nebo fungování kryptoměnové peněženky. Každá lekce má dvě části – v první části lektor vysvětlí význam konkrétního termínu a ve druhé části ukáže jeho použití na anglických větách, které připravil a přizpůsobil tak, abyste získali lepší představu o tom, jak termín používat v praxi.

V poslední lekci kurzu si budete moct vyzkoušet nákup akcií ve virtuálním portfoliu. Odkaz na toto portfoliu naleznete v popisku posledního videa.

Vstoupit do kurzu

Reklama