Vstoupit do kurzu

V rámci kurzu „Investiční angličtina“ vám lektor Jaroslav Konvička ve videu s názvem „Stocks“ přibližuje význam tohoto termínu a vysvětluje jak ho používat správně. Lekce se zabývá tématem akcií a je určena zejména začínajícím investorům, kteří se chtějí naučit používat anglické pojmy z oblasti investic.

Kurz „Investiční angličtina“ je slovníkem anglických výrazů používaných v oblasti akciových trhů, makroekonomiky a kryptoměn. Pokud se chystáte investovat své peníze, je důležité se seznámit s anglickými pojmy, které jsou dnes běžně používány ve světě investic.

Ve výuce se dozvíte co jednotlivé anglické pojmy znamenají a jak je správně používat. Kurz obsahuje také lekce věnované kryptoměnovým peněženkám a možnosti vyzkoušet si obchodování ve virtuálním portfoliu. Každá lekce má dvě části – teoretickou, ve které lektor vysvětluje význam termínů, a praktickou, ve které ukazuje jejich použití na anglických větách.

Lekce „Stocks“ představuje důležitý pilíř investování do akcií a je nezbytná pro pochopení této oblasti. Pokud chcete naučit se používat anglické pojmy z oblasti investic a chcete lépe porozumět světu akciových trhů, je tento kurz pro vás to pravé. Navíc, v poslední lekci kurzu si můžete názorně vyzkoušet nákup akcií ve virtuálním portfoliu.

Pro více informací o kurzu si přečtěte celý popis na stránkách kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu