Stock Split

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:28

Vstoupit do kurzu

Lekce „Stock Split“ je součástí kurzu „Investiční angličtina“ vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou. Tato lekce má za cíl vysvětlit význam termínu „Stock Split“ a naučit studenty, jak ho správně používat.

V rámci kurzu „Investiční angličtina“ se studenti naučí používat klíčové výrazy z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a kryptoměn. Kurz je zaměřen na začínající investory a pomůže jim porozumět anglickým termínům, které jsou v současné době hojně používány.

Lekce „Stock Split“ má dvě části. V první části lektor Jaroslav Konvička vysvětlí, co termín znamená a jaký je jeho význam v kontextu investování. Ve druhé části lekce studenti uvidí konkrétní použití termínu na anglických větách.

Kurz „Investiční angličtina“ je zaměřen na to, aby studenti pochopili význam a správné použití investičních termínů. Lektor také ukáže, jak funguje kryptoměnová peněženka a jak si zkusit obchodování na virtuálním portfoliu.

Pokud se chystáte investovat a chcete se naučit používat anglické investiční výrazy, je tento kurz ideální volbou pro vás. Připojte se k lektoru Jaroslavu Konvičkovi a získejte potřebné znalosti pro úspěšné investování.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu