Stock Exchange

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:26

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Stock Exchange“ se budeme věnovat významu výrazu „Stock Exchange“ a naučíme se, jak ho správně používat. Lekce je součástí kurzu „Investiční angličtina“ vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou.

Kurz „Investiční angličtina“ slouží jako anglicko-český videoslovník pro ty, kteří se chtějí naučit nejpoužívanější anglické výrazy z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a kryptoměn. Pokud se chystáte investovat, je důležité se také seznámit s anglickými termíny, které jsou dnes používány častěji než kdy jindy.

V tomto kurzu se naučíte význam jednotlivých anglických pojmů z oblasti investování a jak je správně používat. Budete se také dozvídat, jak funguje kryptoměnová peněženka a jak si vyzkoušet obchodování na virtuálním trhu.

Každá lekce má dvě části. V prvé části lektor Jaroslav Konvička vysvětlí význam konkrétních termínů a ve druhé části ukáže, jak se tyto pojmy použijí v anglických větách. Tímto způsobem si lépe osvojíte jejich význam a lépe porozumíte jejich použití v praxi.

Kurz vám přiblíží například pojmy jako stock split a buyback. Zároveň vám bude lektor v poslední lekci názorně ukazovat, jak nakupovat akcie ve virtuálním portfoliu, které si také budete moci vyzkoušet.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu