Stimulace reflexních plošek – tonizační stimulace

Stimulace reflexních plošek – tonizační stimulace
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této video lekci se naučíte o tonizační stimulaci reflexních plošek při reflexní terapii nohy. Tonizační stimulace je technika reflexní terapie, která se používá k vyburcování orgánů nebo částí těla k činnosti. Při tonizační stimulaci se používá silnější tlak a palec je v pozici, že tlačí na plošku téměř kolmo. Tlak a směr přítlaku je kolmý, i když palec není natažen. Stejný princip platí i pro tlak prsty.

Tato technika je součástí kurzu Reflexní terapie nohy, který vám představí lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková. V tomto kurzu se dozvíte základy reflexologie, naučíte se najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla a získáte povědomí o tom, kdy je reflexní terapie vhodná.

Reflexní terapie je alternativní medicínská technika, kterou můžete praktikovat sami pomocí pouze svých rukou. Kurz vám přiblíží historii této techniky, základní principy a ukáže vám, jak se orientovat v anatomii nohy a najít reflexní plošky jednotlivých orgánů, systémů a tkání. Naučíte se také různé způsoby ovlivňování reflexních plošek.

Reflexní terapie je osvědčená technika, která vám může pomoci s řadou neduhů a potíží a podpořit vaše celkové zdraví. Díky moderním poznatkům a možnosti online vzdělávání se můžete do této techniky snadno zapojit a zlepšit si své zdraví. Kurz reflexní terapie nohy vám umožní získat potřebné znalosti a dovednosti prostřednictvím videí a pohodlí vašeho domova.

Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková je zkušenou terapeutkou reflexní terapie nohy, která vám předá své znalosti a zkušenosti. Její kurzy již absolvovalo mnoho zájemců – od laiků až po lékaře. Kurz reflexní terapie nohy se zaměřuje na evropskou reflexní terapii, která zdůrazňuje anatomii a fyziologii těla a integruje principy čínské medicíny. Lektorka se s vámi ráda podělí o svou lásku a přístup k této krásné technice prostřednictvím tohoto kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama