Stimulace reflexních plošek – sedativní stimulace

Vstoupit do kurzu

Sedativní stimulace je jednou z technik reflexní terapie nohy, kterou se naučíte v rámci kurzu Reflexní terapie nohy s lektorkou Miroslavou Kuprovou Stodůlkovou. Při sedativní stimulaci se pracuje s jemným tlakem a palec je spíše položen na reflexní plošky. Palec může být natažen, ale volně, aby mohl provádět kroužky nebo vyhlazování plynule. Stejným způsobem se pracuje i s ostatními prsty.

Kurz Reflexní terapie nohy je online kurz, který vás provede základy reflexologie. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková vám ukáže, jak nalézt reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla na noze a kdy je reflexní terapie vhodná. Reflexní terapie je technika alternativní medicíny, kterou můžete praktikovat pouze s pomocí svých rukou. Pomocí reflexní terapie můžete sobě nebo svým blízkým pomoci od řady neduhů a potíží a podpořit tak svoje zdraví.

Ve videu si v kurzu Reflexní terapie nohy také zjistíte, jaká je historie této techniky, jaké jsou kontraindikace reflexní terapie, jaké jsou základní principy této metody, jak se orientovat v anatomii nohy, jak najít reflexní plošky a jak je ovlivňovat.

Miroslava Kuprová Stodůlková je zkušenou lektorkou a terapeutkou reflexní terapie. V kurzech se specializuje na evropskou reflexní terapii nohy, kterou rozvíjela Hanne Marquardt z Německa a u nás Jiří Janča a Július Pataky. Reflexní terapie je dávnou technikou, která v sobě skrývá znalosti anatomie, fyziologie a principy čínské medicíny.

Připojte se k online kurzu Reflexní terapie nohy a naučte se tuto účinnou techniku, která vám může pomoci zlepšit zdraví.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu