Stimulace reflexních plošek – intenzita přítlaku – síla

Stimulace reflexních plošek – intenzita přítlaku – síla
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Stimulace reflexních plošek – intenzita přítlaku – síla” je součástí online kurzu “Reflexní terapie nohy” vedeného lektorkou Miroslavou Kuprovou Stodůlkovou. Lekce se zaměřuje na správnou intenzitu a sílu přítlaku při stimulaci reflexních plošek. Je důležité dodržovat fyziologickou bariéru tkáně, což znamená, že tlak by měl být “akorát” a nesmí být příliš silný. Cílem je vyhnout se bolesti a zároveň ušetřit energii pro stimulaci dalších plošek. Přítlak by měl být příjemný a přinášet klientovi pocit laskavé bolesti.

Kurz “Reflexní terapie nohy” je zasvěcen základům reflexologie. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková vám ukáže, jak najít reflexní plošky na noze a jak je správně stimulovat. Kurz vám poskytne informace o historii reflexní terapie, kontraindikacích, základních principech metody, anatomii nohy a orientačních bodech na noze. Naučíte se také různé způsoby ovlivňování reflexních plošek.

Reflexní terapie je prověřená metoda alternativní medicíny, která využívá reflexních plošek na noze k dosažení úlevy od různých potíží a podpoře celkového zdraví. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí naučit se tuto techniku a využít ji pro sebe nebo své blízké.

Miroslava Kuprová Stodůlková je zkušenou lektorkou reflexní terapie a její kurzy navštěvují lidé různého vzdělání od laiků po lékaře. Jejím cílem je předat svoje znalosti a zkušenosti co nejefektivněji. Online vzdělávání zajišťuje pohodlné učení z domova.

Vstoupit do kurzu

Reklama