Stimulace reflexních plošek – intenzita přítlaku – hloubka

Stimulace reflexních plošek – intenzita přítlaku – hloubka
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci lekce “Stimulace reflexních plošek – intenzita přítlaku – hloubka” se budeme věnovat tomu, jak správně stimulovat reflexní plošky na noze. Při této stimulaci je důležité postupovat postupně a zachovat jakési “zanořování a vynořování”. Síla přítlaku se liší u tonizace a sedace. Pokud nejsme jisti, zda tonizovat nebo sedovat, můžeme provést stimulaci “ani tak – ani tak”, která tvoří jakousi kombinaci sedativní a tonizační stimulace. Při provádění kroužků je důležitý úhel přítlaku, který by měl být přibližně 45°.

Tato lekce je součástí kurzu “Reflexní terapie nohy”, který vás provede základy reflexologie. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková vám představí historii této techniky, principy reflexní terapie a naučí vás najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla na noze. Kurz vám také vysvětlí, jaké jsou kontraindikace reflexní terapie a jak ovlivňovat reflexní plošky.

Reflexní terapie patří k technikám alternativní medicíny a je možné ji praktikovat pouze pomocí rukou. Díky této terapii můžete pomoci sobě nebo svým blízkým s řadou neduhů a potíží a podpořit tak vlastní zdraví. Technika reflexní terapie je ověřená staletími a je díky moderním poznatkům anatomie nohy jednoduše přístupná všem.

Kurz “Reflexní terapie nohy” vám umožní za krátkou dobu proniknout do této techniky a zlepšit tak své zdraví. Lekce jsou přehledně vedené a využívají videa, která vám ukážou postupy a techniky reflexní terapie. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková má bohaté zkušenosti s výukou této techniky a během kurzu vám předá své znalosti a zkušenosti.

Vstoupit do kurzu

Reklama