Vstoupit do kurzu

Tato online video lekce, nazvaná „Srážka s blbcem“, je součástí kvalitního videokurzu „Jak zvládnout těžké životní situace v pohodě“, který vede přední odborník David Gruber. Lekce se zaměřuje na zvládání negativních emocí při konfliktech s agresivními lidmi. David Gruber vás provede optimálním postupem, jak minimalizovat škody na vašem těle i duši. Velmi důležitou součástí této lekce jsou také tzv. zlaté věty, které vám pomohou efektivně komunikovat v konfliktních situacích.

Celkově je tento kurz zaměřen na to, jak zvládat těžké životní situace s klidem a pohodou. David Gruber vám ukáže, jak se vypořádat se strachem, smutkem nebo vztekem a jak si pěstovat vlastní duševní pohodu. V kurzu se naučíte pracovat s negativními emocemi a nastavit si ve svém životě vnitřní pohodu.

V rámci kurzu se dozvíte, co jsou konkrétně emoce, jaké jsou jejich třídy a jak zvládat strach, smutek a vztek. David Gruber vám představí systém pěstování pohody a naučíte se pracovat s negativními emocemi nejen u sebe, ale i u druhých.

David Gruber je skvělý lektor, který všechno vysvětluje a ukazuje na příkladech, které vás nejen překvapí, ale i pobaví. V bonusovém videu se s vámi podělí o své vlastní zkušenosti s vypořádáním se závažnou nemocí. Tento kurz vám pomůže zvládat všechny nepříjemné životní situace s lehkostí a klidem.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu