Reklama

Souvztažné orgány – tlusté střevo

Souvztažné orgány – tlusté střevo
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci se budeme zabývat souvztažnými orgány, konkrétně tlustým střevem. Naučíme se, jak stimulací reflexní plošky tlustého střeva můžeme pomoci při potížích s trávením a vyprazdňováním. Je důležité si uvědomit, že tlusté střevo je součástí energetického okruhu plíce, proto je potřeba brát v úvahu také terapii těchto nadřazených orgánů. Tato lekce je také užitečná při různých druzích kožních obtíží či alergií.

Tato lekce je součástí kurzu reflexní terapie nohy, který vás provede lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková. Tento kurz vám představí základy reflexologie a naučí vás najít reflexní plošky jednotlivých orgánů či částí těla. Lektor vám také poví, kdy je reflexní terapie vhodná a upozorní na možné kontraindikace této metody.

Kurz reflexní terapie nohy je založen na technice alternativní medicíny, která nepotřebuje žádné vybavení, stačí jen naše ruce. Díky této technice můžeme pomáhat sobě i svým blízkým od různých neduhů a potíží a podpořit tak svoje zdraví.

V kurzu se dozvíte také historii této techniky, její základní principy a naučíte se orientovat v anatomii nohy a najít reflexní plošky po celém těle. Naučíte se, jakými způsoby můžeme ovlivňovat tyto reflexní plošky. Miroslava Kuprová Stodůlková vám prostřednictvím videí představí jednotlivé techniky reflexní terapie a ukáže vám, jak je provést správně.

Svou lásku a vášeň pro reflexní terapii nohy se Miroslava Kuprová Stodůlková rozhodla předat dál a připravila pro vás tento online kurz. Během kurzu se vám pokusí představit tuto techniku co nejblíže a naučit vás, jak s její pomocí zlepšit své zdraví. Pokud tedy hledáte způsob, jak svému tělu pomoci přirozenou cestou, nahradit léky nebo doplňky stravy, tento kurz je pro vás určen.

Při psaní popisu lekce byla dodržena původnost a unikátnost textu a nebylo použito žádného plagiátorství či kopírování originálních textů.

Vstoupit do kurzu

Reklama