Reklama

Souvztažné orgány – tenké střevo (2. část)

Souvztažné orgány – tenké střevo (2. část)
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V druhé části lekce Souvztažné orgány – tenké střevo se budeme zabývat nártní ploškou tenkého střeva a využijeme pouze metodu vyhlazování. Prozkoumáme tuto techniku v rámci kurzu Reflexní terapie nohy, který vás provede lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková.

Kurz Reflexní terapie nohy je zaměřen na základy reflexologie. Lektorka vám názorně ukáže, jak nalézt reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla a zároveň vám poví, kdy je terapie vhodná. Reflexní terapie je technika alternativní medicíny, kterou můžete praktikovat s použitím pouze svých rukou. Lektorka vás provede historií této techniky, principy reflexní terapie a naučíte se orientovat v anatomii nohy a nalézt reflexní plošky pro různé orgány, systémy a tkáně. Během kurzu se naučíte různé způsoby ovlivňování reflexních plošek.

Reflexní terapie je dlouhodobě prověřenou technikou, která umožňuje pomocí reflexních plošek na noze ovlivňovat zdraví a podpořit ho. Díky moderním poznatkům a možnosti učit se online můžete do této techniky snadno proniknout. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková se ve svém kurzu zaměřuje na evropskou reflexní terapii nohy, kterou rozvíjeli především terapeuti Hanne Marquardt, Jiří Janča a Július Pataky.

Kurz reflexní terapie plosky nohy vám umožní seznámit se s touto technikou a naučit se, jak jí využít pro zlepšení vlastního zdraví. Lektorka vám předá své znalosti a zkušenosti, které získala při výuce stovkám účastníků. Online vzdělávání vám poskytne možnost učit se z pohodlí domova. Reflexní terapie je krásným dědictvím minulých civilizací a díky několika terapeutům, kteří ji rozvíjeli, můžeme tuto techniku využívat i dnes. Lekce Souvztažné orgány – tenké střevo (2. část) je jednou z mnoha lekcí tohoto kurzu, které vám umožní rozšířit vaše znalosti a dovednosti v oblasti reflexní terapie.

Vstoupit do kurzu

Reklama