Souvztažné orgány – tenké střevo (1. část)

Souvztažné orgány – tenké střevo (1. část)
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online lekci se budeme věnovat reflexní plošce tenkého střeva, která je jednou z hlavních souvztažných orgánů na noze. Reflexní terapie je technika alternativní medicíny, která využívá reflexních plošek na noze k ovlivnění různých orgánů a systémů v těle. Tato terapie může pomoci při trávicích obtížích, ale také podporuje energetický systém srdce a imunitu těla.

Lektorkou tohoto kurzu reflexní terapie nohy je Miroslava Kuprová Stodůlková, zkušená terapeutka s dlouholetou praxí. V kurzu se naučíte základní principy reflexologie a jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a systémů na noze. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé a nevyžaduje žádné speciální vybavení.

Reflexní terapie nohy je stará technika s ověřenou účinností. Díky moderním poznatkům z anatomie nohy a možnostem online vzdělávání můžete tuto techniku snadno a rychle osvojit. V kurzu se dozvíte také o historii reflexní terapie, kontraindikacích a jakými způsoby lze ovlivňovat reflexní plošky.

Miroslava Kuprová Stodůlková je váš průvodce prozkoumáváním reflexologie nohy. V kurzu vám předá své znalosti a zkušenosti, které získala praxí s mnoha klienty. Reflexní terapie je dědictvím minulých civilizací a jejich pozorovacího talentu. Mějte trpělivost a respekt k této technice a uvidíte, jak může pomoci nejen vášmu zdraví, ale přinést vám i novou životní perspektivu.

Vstoupit do kurzu

Reklama