Snad jsem to zavinil já 2

Petr Janda
06.02.2024 01:20
Snad jsem to zavinil já 2
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Snad jsem to zavinil já 2” vám Petr Janda předvede, jak tuto píseň hraje na živých koncertech. Na základě svých bohatých zkušeností jako hudební skladatel, zpěvák, kytarista a frontman skupiny Olympic vám ukáže různé techniky a styly hraní této skladby. Na konci lekce budete schopni hrát tuto píseň tak, jak ji znáte z koncertů.

Tato lekce je součástí kurzu “Hra na kytaru s Petrem Jandou”, ve kterém Petr Janda sdílí své unikátní techniky a styly hraní na kytaru. V tomto kurzu se naučíte hrát akordy jinak, než jak se učí ve škole, a budete schopni vytvořit bohatší melodii. Petr Janda vás provede několika známými písněmi, které složil a které hraje se skupinou Olympic.

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé hráče, ale i začátečníci se zde mohou hodně naučit. Předpokládá se, že máte základní znalost akordů. Během kurzu se naučíte, jak zvolit správné struny a trsátka, jak hrát akordy v nových stylech, jak správně držet kytaru, jak cvičit efektivně a mnohem více. Petr Janda všechno pěkně ukáže a vysvětlí na svých písních, takže budete mít možnost cvičit na skutečných příkladech, se kterými jste již seznámeni. K dispozici budou také texty a akordy ke stažení, abyste měli podporu při hře a zpěvu.

Kurz “Hra na kytaru s Petrem Jandou” vás posune na novou úroveň vašeho hraní a přiblíží vás k tomu, abyste hráli jako skuteční profesionálové.

Vstoupit do kurzu

Reklama