Smart Contracts

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:34
Smart Contracts
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Smart Contracts” se budeme zabývat významem a správným použitím termínu “Smart Contracts”. Tato lekce je součástí kurzu “Investiční angličtina” vedeném lektorem Jaroslavem Konvičkou.

V kurzu “Investiční angličtina” se zaměřujeme na nejčastěji používané anglické výrazy z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn. Pokud plánujete investovat, je důležité se seznámit s anglickými pojmy, které se v současné době hojně využívají.

Během této lekce se dozvíte, co přesně znamená termín “Smart Contracts” a jak jej správně využívat. V první části lekce vám Jaroslav Konvička poskytne vysvětlení a definici termínu. Ve druhé části lekce budou prezentovány příklady, jak tento pojem použít v anglických větách. Toto je také jedním ze způsobů, jak pochopit jeho význam a aplikování v praxi.

Celý kurz se skládá z několika lekcí, kde se dozvíte nejen význam jednotlivých anglických pojmů, ale také jejich správné použití v rámci investování. Budete se také seznamovat s kryptoměnovou peněženkou a budete mít možnost si vyzkoušet obchodování na virtuálním portfoliu.

Připojte se k nám a získejte důležité znalosti z oblasti investování v anglickém jazyce.

Vstoupit do kurzu

Reklama