Vstoupit do kurzu

Dnes v naší video lekci se naučíme pracovat se šperkařským smaltem. Smalt je velmi populární materiál v šperkařství, který se používá k vytvoření barevných a lesklých povrchů na špercích. V kurzu Výroba stříbrných šperků se seznámíte s různými technikami zpracování smaltu a naučíte se vytvořit nádherné šperky s tímto materiálem.

V kurzu se dozvíte, jak pracovat s materiálem Art Clay Silver, který je základem pro tvorbu šperků. Naučíte se také, jaké budete potřebovat pomůcky a jaké jsou techniky zpracování modelovací hmoty. Získáte také informace o tom, jak pracovat se štětcem a pistolí a jak vytvářet různé tvary šperků, včetně prstenů a talismanů. Naučíte se také smaltovat a usazovat kameny do šperků.

Kurz Výroba stříbrných šperků je zaměřen na výrobu šperků ze stříbra pomocí unikátní technologie Art Clay Silver. Tento materiál je velmi snadno zpracovatelný a umožňuje vytvořit šperky s ryzím stříbrem 999/1000. V kurzu se dozvíte všechny potřebné informace a techniky k práci s tímto materiálem a budete mít možnost vytvořit si vlastní jedinečné šperky.

Kurz Výroba stříbrných šperků vám poskytne veškeré potřebné informace a know-how pro tvorbu šperků ze stříbra. Není potřeba žádné speciální nářadí ani dílna, a tak se můžete pustit do tvorby hned teď. Úvodní popis kurzu se dozvíte pod odkazem Popis kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu