Sladký květ

Marie Mužíková
06.02.2024 09:38

Vstoupit do kurzu

Ve video lekci s názvem „Sladký květ“ se dozvíte, jak vytvořit sladkou a netradiční jedlou kytici. Tato lekce je součástí kurzu s názvem „Jedlé kytice“, který vede lektorka Marie Mužíková.

V rámci kurzu se dozvíte mnoho zajímavých technik a tipů, jak tvořit jedlé kytice pro různé příležitosti. Marie vás naučí vázat kytice z čokoládových bonbonů, jahod, sušeného ovoce, klobás, cigaret, česneku a cibule, a také ze sezónní zeleniny.

Pro děti připravíte sladké kytice z bonbónů a čokolády, zatímco pro pány vytvoříte chutné kytice plné klobás. Pokud jste nefajčitelé, vyzkoušíte také cigaretové kytice. A jako bonus získáte praktické rady a tipy od profesionálů.

Kurz „Jedlé kytice“ je ideální pro každého, kdo miluje netradiční dárky a chce udělat radost svým blízkým. Můžete se naučit tvořit krásné a originální kytice z různých dobrot a překvapit tak své blízké na jejich narozeniny nebo jiné oslavy.

Marie Mužíková vám ukáže, jak vytvořit jedinečné jedlé kytice, které se budou líbit ženám, mužům i dětem. Buďte kreativní a vytvořte si své vlastní jedlé kytice, které nikdo jiný nemá.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu