Sladká kytice nejen pro dětičky

Marie Mužíková
06.02.2024 09:38

Vstoupit do kurzu

Vítáme vás u video lekce s názvem „Sladká kytice nejen pro dětičky“, která je součástí kurzu Jedlé kytice. Tato lekce vám představí, jak si uvážete krásnou kytici z bonbonů.

Kurz Jedlé kytice je zaměřen na objevení kouzla jedlé kytice, které se hodí na různé oslavy a udělají radost nejen dětem, ale také ženám a mužům. V rámci kurzu se naučíte vytvářet jedlé kytice z různých surovin, jako jsou bonbóny, ovoce, zelenina, klobásy nebo dokonce cigaretové kytice.

Ve video lekci „Sladká kytice nejen pro dětičky“ se zaměříme na vázání kytic z čokoládových bonbonů. Naučíte se, jak tvořit jedinečné kytice, které udělají radost vašim blízkým. Představíme vám také vazbu kytice z jahod, která bude originálně zabalená v květu. A pokud preferujete zdravé a čerstvé potraviny, naučíme se vytvářet kytice ze sušeného ovoce, které mohou být skvělým dárkem.

Pro pány připravíme klobásovou vazbu z různých druhů klobás, která udělá radost všem milovníkům masa. A pokud nejsou muži na klobásy, vyzkoušíme cigaretové kytice. Kytice lze vázat téměř ze všech možných i nemožných doplňků, a tak naučíme se také využít do kytice i česnek a cibuli.

V kurzu Jedlé kytice se dozvíte spoustu tipů a triků, jak vytvářet jedlé kytice z neobvyklých surovin. Lektorkou kurzu je Marie Mužíková, která vás provede celým procesem vytváření kytiček a naučí vás všem potřebným dovednostem.

Připojte se k nám a objevte své kreativní já při tvorbě jedlých kytic!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu