Sketching štětcem

Hana Danková
06.02.2024 00:00
Sketching štětcem
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této video lekci kurzu “Kreslení technikou urban sketching” se budete učit techniku kreslení štětcem při urban sketchingu. Tato technika je velmi zajímavá a dává vašim kresbám zajímavý a autentický vzhled. Budete kreslit rychlé skici přímo v terénu a následně je ozdobíte akrylovým markrem.

Kurz “Kreslení technikou urban sketching” vás naučí základy urban sketchingu a poskytne vám dovednosti potřebné k tomu, abyste se stali opravdovým urban sketcherem. Urban sketching je moderní výtvarná technika, která kombinuje kresbu a malbu. Je to fascinující způsob, jak zachytit atmosféru a život ve městě.

Lektor kurzu, Hana Danková, vám předá své znalosti a tipy, jak kreslit podle skutečnosti, jak správně zachytit perspektivu ulic a jak pracovat s různými pomůckami. V kurzu se dozvíte také o dalších technikách práce s tužkou, pastelem, inkousty a akvarelem. Po absolvování kurzu budete schopni kreslit autentické a poutavé skici ve stylu urban sketchingu.

Přidejte se k řadě nadšených urban sketcherů a objevte krásu městských scenérií a jednoduchou kresbu lidí. Tato kreativní aktivita vám přinese nové zážitky a obohatí váš život. Bez ohledu na to, zda jste začátečníci nebo zkušení kreslíři, kurz s Hanou Dankovou je ideální volbou pro vás. Nechte se inspirovat urban sketchingem a objevte nový způsob, jak vyjádřit atmosféru a emoce ve vašich obrazech.

Vstoupit do kurzu

Reklama