Shromáždění dat

Michal Binka
06.02.2024 10:13

Vstoupit do kurzu

V rámci lekce „Shromáždění dat“ se budeme věnovat analýze webových dat. Shromáždíme data z několika analytických nástrojů, jako jsou Google Analytics, Google Search Console, Screaming Frog SEO Spider. Poté se zaměříme na hledání souvisejících frází a frází z našeptávačů pomocí nástroje Collabim a také na využití nástrojů Ahrefs Key Explorer a Ahrefs Site Explorer.

Tato lekce je součástí videokurzu „Kurz SEO: Analýza klíčových slov“, který vede lektor Michal Binka. V tomto kurzu se naučíte provést komplexní analýzu klíčových slov, která je nezbytná pro effective webovou optimalizaci. Během kurzu se naučíte shromáždit relevantní a vysoce vyhledávaná klíčová slova a fráze, provést jejich očištění v nástroji OpenRefine, kategorizovat fráze a vizualizovat data pomocí kontingenčních tabulek. Také se dozvíte, jak využít analýzu klíčových slov při praktické práci.

Pokud si přejete provádět SEO komplexně a efektivně, analýza klíčových slov je nezbytná součást této strategie. Kurz SEO: Analýza klíčových slov vám poskytne podrobný návod, jak tuto analýzu provést správně a krok za krokem. Po absolvování kurzu budete mít také nárok na 30minutovou konzultaci s lektorem zdarma.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost naučit se provádět analýzu klíčových slov správně a efektivně. Přihlašte se do kurzu Michala Binky a získejte praktické znalosti, které můžete okamžitě uplatnit ve své SEO práci.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu