Šestinedělí v klidu a pohodě

Majka Staňková
05.02.2024 23:49
Šestinedělí v klidu a pohodě
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Šestinedělí v klidu a pohodě” je nedílnou součástí kurzu “Porod bez obav” vedeném lektorkou Majkou Staňkovou. Během šestinedělí dochází k hormonálním změnám a zpomalení metabolismu, což může mít vliv na psychiku žen. Během tohoto období ženy často zažívají poporodní blues, deprese nebo dokonce psychózu. Proto je důležité, aby se šestinedělka mohla plně věnovat zotavení a odpočinku, aby se mohla plně soustředit na péči o novorozence.

Lekce “Šestinedělí v klidu a pohodě” vám poskytne užitečné informace a tipy, jak toto období co nejlépe prožít. Dozvíte se, jak se postarat o své fyzické i duševní zdraví, jak se vyrovnat s emocemi a jak si najít čas na odpočinek a regeneraci. Lektorka vám poskytne praktické rady a techniky, které vám pomohou zvládnout šestinedělí s klidem a pohodou.

Lekce “Šestinedělí v klidu a pohodě” je neocenitelným zdrojem informací pro všechny ženy, které se chystají na mateřství. Díky této lekci budete lépe připravené na toto období a budete si moci plně užívat novou roli matky. Zažijte šestinedělí s klidem a pohodou díky kurzu “Porod bez obav” a lektorce Majce Staňkové.

Vstoupit do kurzu

Reklama