Sestavení šablony a jednoduché úpravy

Iva Držmíšková
06.02.2024 01:12

Vstoupit do kurzu

V lekci „Sestavení šablony a jednoduché úpravy“ se naučíte připravit si vlastní šablonu kabelky a provést jednoduché úpravy podle svých představ. Lektorka Iva Držmíšková vás provede celým procesem a ukáže vám, jak si přizpůsobit kabelku vašemu vkusu. Budete mít také možnost vybrat si z různých druhů zámečků.

Tato lekce je součástí kurzu „Šití kožených kabelek“, který vede právě Iva Držmíšková. V tomto kurzu se naučíte pracovat s pravou kůží a postupně si vyrobíte vlastní originální kabelku. Iva vám ukáže různé techniky a triky, jak pracovat s kůží a dosáhnout profesionálních výsledků.

V kurzu se dozvíte, jaké pomůcky a materiály budete potřebovat, jak správně krájet, lepit a sešívat kůži. Naučíte se také, jak leštit hrany kůže, aby vypadaly dokonale. Celý proces výroby kabelky je vyobrazen na videích, která jsou doplněna podrobnými návody a šablonami ke stažení.

Iva vám také ukáže, jak si vyrobit praktický stojánek na mobil a pouzdro na karty. Tyto drobné produkty jsou ideální pro začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet šití kožených výrobků.

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří se zajímají o módu a chtějí si vyrobit vlastní unikátní kabelku. Iva vám poskytne veškeré potřebné informace a znalosti, abyste byli schopni sami vytvářet krásné kousky. Připojte se k nám a objevte radost ze šití kožených kabelek!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu