Seed
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci se naučíte, co znamená výraz “Seed” a jak ho správně používat.
Seed je termín používaný v oblasti investic, zejména ve start-upovém světě. Seedové financování je financování poskytované společnostem v raných fázích vývoje, které se snaží získat finanční prostředky na rozjezd svého podnikání. Seedové financování se obvykle poskytuje investory nebo venture kapitálovými firmami a slouží k financování začátečních nákladů, vývoje prototypu nebo testování trhu. Veleúspěšné podniky jako Facebook nebo Airbnb získaly seedové financování, které jim umožnilo rychlý rozvoj a expanzi.

V této lekci vám lektor Jaroslav Konvička vysvětlí, co tento výraz přesně znamená a jaký je jeho význam v investičním světě. Dále vám ukáže různé příklady použití termínu “Seed” ve větách, abyste si lépe představili jeho praktické využití.

Tato lekce je součástí kurzu “Investiční angličtina” vedeného Jaroslavem Konvičkou. Kurz je určen pro ty, kteří se chtějí seznámit s anglickými výrazy z oblasti investic, akciových trhů a kryptoměn. Každá lekce kurzu se skládá ze dvou částí. První část je věnována vysvětlení konkrétních termínů a jejich významu. Ve druhé části se pak zaměříte na použití těchto termínů v anglických větách, které vám Jaroslav Konvička speciálně vybral pro maximální praxi.

Takže pokud se chystáte investovat nebo se chcete seznámit s investičními termíny v angličtině, tento kurz je přesně pro vás. Připojte se k Jaroslavu Konvičkovi a rozšiřte si svůj slovník s investiční angličtinou.

Vstoupit do kurzu

Reklama