Růže šípková a šípky

Anna Bednářová
05.02.2024 23:15

Vstoupit do kurzu

Tato lekce s názvem „Růže šípková a šípky“ je součástí videokurzu „Sběr bylinek a jejich praktické použití“, který vám představí léčivé bylinky a možnosti jejich využití. Lektorka Anna Bednářová vás provede celým kurzem a naučí vás zásady správného sběru a sušení bylinek.

V této konkrétní lekci se budeme věnovat šípkům, které mají mnoho zdravotních výhod. Po zhlédnutí tohoto videa se zamilujete do šípků a začnete se těšit, až si je budete moci sami nasbírat a vytvořit si z nich něco úžasného.

Celý kurz „Sběr bylinek a jejich praktické použití“ je tvořen 15 komplexními videi. V prvních dvou dílech se dozvíte základy sběru a poznávání bylinek. Naučíte se, kde a kdy sbírat bylinky, jak je správně sušit a jak vytvořit bylinkové sirupy. Kurz vám také představí účinky a možnosti zpracování dalších léčivých rostlin jako pampeliška, kostival, hloh a další.

Poznávání a tvoření s léčivými rostlinami vám přinese radost, zdraví a spojení s přírodou. Naučte se využít sílu bylinek a vyrobte si vlastní bylinkové výrobky. Připojte se k nám na videokurzu „Sběr bylinek a jejich praktické použití“ s lektorkou Annou Bednářovou a objevte svět léčivých bylinek.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu