Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Roční období“ se zaměříme na slovní zásobu spojenou s jednotlivými ročními obdobími. Díky této lekci se studenti naučí pojmenovat a popsat jednotlivá roční období anglicky. Během lekce budou také seznámeni s typickými aktivitami, které se dají provozovat v jednotlivých ročních obdobích.

Tato lekce je součástí kurzu „Angličtina hrou pro děti i dospělé“, který je veden lektorkou Pavlinou Dostálovou. Kurz je zaměřen na hravou formu výuky, která zaručuje zábavné a efektivní učení. Studenti se nejenom naučí slovní zásobu spojenou s různými tématy, jako jsou například dopravní prostředky, zvířata v ZOO nebo naše tělo, ale navíc dostanou seznam cílené slovní zásoby a slova ke všem písničkám a říkankám, které jsou součástí kurzu. Kurz je vhodný jak pro děti, tak i pro dospělé a studenti se budou učit angličtinu prostřednictvím zpěvu, říkadel a her.

Celkový popis kurzu naleznete na [odkaz]. Učte se angličtinu hravou formou a zlepšete si své jazykové dovednosti v příjemném a zábavném prostředí.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu